Krátkodobé – dlouhodobé UBYTOVÁNÍ pro firmy vystavující v PVA EXPO Letňany. Potřebujete ubytování v Praze pro zaměstnance nebo vedení firmy pracující v PVA Letňany.Nabízíme ubytování v Praze pro návštěvníky i firmy vystavující v PVA EXPO Letňany - Praha 9. Naše Apartmány i Penzion využilo v minulosti mnoho firem, které vystavovali v PVA Letňany nebo Holešovice a potřebovali ubytování pro své zaměstnance nebo vedení firmy, proto jsme pro vás připravili tuto sekci. Plně vybavené Apartmány s vlastní koupelnou a kuchyní s parkováním, jsou připravené pro Vaší firmu nebo zaměstnance pro pohodlné dlouhodobé i krátkodobé ubytování v Praze mimo výstaviště PVA Letňany.

Hledáte „Ubytování PVA EXPO Letňany – Praha 9 „

Firmy které hledají HOTEL nebo PENZION často píšou do vyhledávače „Ubytování PVA EXPO Letňany – Praha 9 „ a budeme rádi, když naší nabídku ubytování najdete i vy. Nabízíme vám také naší druhou pobočku PENZION, který má tradici již 30 let. Kapacita je 30 lůžek, od jednolůžkového pokoje až po 5 lůžkový apartmán se snídaní nebo i bez snídaně s parkováním. Jestli hledáte Penzion nebo Hotel u PVA Letňany a jste ochotni ráno projet Prahou tunelem Blanka, není lepší volba. Naše apartmány nejsou přímo u PVA Letňany v Praze 9, ale nesmíte zapomenout, že Praha je malá a automobilem či dodávkou jste do 20-25 minut přímo na výstavišti v PVA z našeho ubytování. Parkování není problém a nemusíte se obávat, sídlíme na hlavní silnici pod kamerami.

Z APARTMÁNŮ pouhých 20-25 minut na PVA EXPO LETŇANY

Jistě každý návštěvník nebo zaměstnanci firmy pracující nebo vystavující v PVA Letňanech ocení, že naše ubytování není úplně mimo civilizaci a večer si můžete vychutnat mnoho místních restaurací nebo exotickou kuchyň za lidové ceny, ale i hospody s výborným tankovým pivem. Cesta do centra je snadná tramvají, která má stanici 2 minuty pěšky. Naše apartmány jsou vybaveny lépe než Hotel u PVA Letňany, proto prosím zvažte naší nabídku ubytování k EXPO PVA podívejte se na naších fotogalerii plně vybavených apartmánů Praze 5 Stodůlky.

Nabízíme UBYTOVÁNÍ pro firmy vystavující na výstavišti Holešovice a PVA Letňany zároveň. Ubytování v Praze pro zaměstnance nebo vedení firmy pracující na výstavišti Holešovice.

Naše plně vybavené apartmány jsou ideální pro zaměstnance vystavující nebo pracující na výstavišti v Holešovicích a PVA EXPO Letňany zároveň. Nabízíme také naší druhou pobočku PENZION, který má tradici 30 let. Kapacita 30 lůžek, od jednolůžkového pokoje až po 5 lůžkový apartmán se snídaní i bez snídaně s parkováním. Jestli hledáte Penzion nebo Hotel u výstaviště Holešovice a Letňan zároveň v době vaší výstavy, nabízíme ubytování právě pro vaší firmu. Parkování pro více dodávek nebo automobilu vaší firmy bude vždy zajištěn.