UBYTOVÁNÍ U LETIŠTĚ PRAHA RUZYNĚ „VÁCLAV HAVEL“ NABÍZÍME UBYTOVÁNÍ V APARTMÁNECH A PENZIONUNabízíme firmám i jednotlivcům kvalitní a čisté ubytování u letiště Praha Ruzyně „Letiště Václava Havla“. Plně zařízené apartmány s vlastním sociálním zařízením, kuchyňským koutem TV a rychle připojení k internetu. Dlouhodobé a krátkodobé ubytování u letiště již nabízíme k plné spokojenosti našim klientům od roku 1990 na naší druhé pobočce v Penzionu na Praze 6 také blízko letiště Praha Ruzyně. Pro rodiny kteří cestují s malými dětmi máme připravenou postýlku pro kojence nebo kabelou televizi kde jsou programy pro děti či Playstation pro děti. V okolí jsou restaurace česká i asijské, MCDonald i cukrárna světozor nebo Bowling a Metropole Zličín. Mnoho obchodů jako je Lidl, Billa nebo Albert. Nejsme na zapadlém místě mimo civilizaci kde není po příjezdu co dělat. Vše je v procházkové vzdálenosti. Věříme, že před odjezdem na letiště Praha se vám naše ubytování bude líbit. Parkování vždy zajištěno.

Krátkodobé ubytování u letiště pro jednotlivce

Potřebujete přenocovat u letiště, protože vám druhy den letí brzy ráno letadlo z terminálu 1 - 2 na letišti v Praze Ruzyni? Zařídíme vám transfer na letiště v jakoukoli hodinu na oba terminály na letišti Václava Havla od našeho ubytování v apartmánech nebo penzionu v Praze 6. Penzion nabízí před odletem snídaně a nebo v ranních hodinách vám připravíme balíček sebou. Hotel u letiště Praha Ruzyně s non-stop provozem? Naše apartmány mají také možnost check in 24/7 jako hotel u letiště. Víme, že před odletem není vždy vše podle plánu, proto se nemusíte obávat, že dorazíte na rezervované ubytování u letiště s parkováním ve večerních hodinách pozdě.

Doprava z hlavního nádraží Praha na letiště Ruzyně

Pro jednotlivce, kteří přijíždí do Prahy vlakem na hlavní nádraží a potřebují přenocovat před odletem na dovolenou nebo služební cestu jsou naše apartmány blízko letiště na výborném strategickém místě. Od hlavního nádraží k nám jede tramvaj číslo 9 přímým spojem 24/7. Pojedete na zastávku Hlušičkova od které je naše „ubytování u letiště s odvoze na letiště“ necelých 200 metru.

PILOT – LETUŠKA - hledáte Hotel nebo Penzion u letiště Praha.

Pro Piloty nebo Letušky nabízíme plně vybavené apartmány kvalitou Hotelu u letiště Praze 6. Každý apartmán má svoje sociální zařízení a kuchyňský kout. Rychlé připojení na Wifi, pračka/sušička. Některé mají i kabelou televizi a hrací konzoly PS3. Pro piloty nebo letušky, které hledají ubytování se snídaní u letiště Praha Ruzyně nabízíme také naší druhou pobočku Penzion blízko letiště s parkováním a snídaní. Transfer na letiště Praha zajišťujeme každý den, dle předchozí domluvy.

Přestavba letiště Praha Ruzyně – dlouhodobé ubytování pro firmy

Již dlouho očekávaná přestavba na letišti v Praze Ruzyni právě začala a víme, že mnoho firem bude vyhledávat levné ubytování nebo ubytovny u letiště. Proto nabízíme externím firmám a společníkům letiště kvalitní a levné ubytování v čistých apartmánech s parkováním. Maximální kapacita lůžek je flexibilní.

Ubytování pro externí firmy sídlící na letišti v Praze

Ubytování pro firemní zaměstnance, kteří dojíždí každý den za prací na letiště Praha Ruzyně. Dopřejte vašim lidem kvalitní a čisté ubytování opravdu blízko letiště Praha na místě kde budou mít večer možnost v docházkové vzdálenosti dojít si na večeři nebo pivo s kolegy. Naše apartmány u letiště Praha jsou vzdálené 10 minut automobilem a vždy budete mít zajištěné parkování. Sídlíme přímo na hlavní silnici Plzeňská, kde jezdí tramvaj č9 a č10. Výborné spojení do centra prahy 24/7 tramvají vám umožní po práci na letišti dopřát si centrum prahy a užít si její krásy. Logistické společnosti i firmy sídlící v blízkosti terminálů na Letišti Praha využilo našich služeb spojené s ubytování kvalitou hotelu u letiště. Také mnoho externích firem, které dojíždí na letiště za prací již v minulosti využili naše krátkodobé ale i dlouhodobé ubytování u letiště Praha.
  • Pro firmy které hledají dlouhodobé ubytování u letiště pro své zaměstnance nabízíme speciální cenu, která se tvoří individuálně.
  • Při větší poptávce na ubytování pro vaše zaměstnance nabízíme také kapacitu našeho penzionu s parkováním na druhé pobočce.
  • Transfer na letiště bez vlastní dopravy pro zaměstnance je možné využít MHD. Autobus 180 na metropoli Zličín a pak autobusem 100 přímá linka na letiště za 30 minut od apartmánu až na terminál 1 Letiště Praha.

Ubytování pro Letištní personál

ubytování pro letištní personál u letiště Praha Ruzyně jsme již v minulosti mnohokrát poskytovali v Penzionu na Praze 6. Nově otevřené apartmány v Praze 5 stodůlky nabízíme pro letištní personál plně zařízené ubytování jak na dlouhodobé tak i krátkodobé ubytování u letiště za přijatelné ceny při dlouhodobém obsazení celého pokoje. Ceny závisí na počtu osob a délky pobytu.

Ubytovna u letiště Ruzyně Praha nebo apartmány Praha

Ubytovna u letiště nebo apartmány? Hledáte ubytovnu blízko letiště? Nabízíme ubytování kvalitnější než ubytovny u letiště za přijatelné ceny při dlouhodobém obsazení celého pokoje. Ceny závisí na počtu osob a délky pobytu.